Jak vám můžu ukázat cestu k samouzdravení?

Příroda je nejlepší lék

Rozumím jí a chápu ji. Mám k ní respekt, pokoru a přechovávám k ní laskavost. Bylinky, květy i stromy ke mně promlouvají. A já díky tomu umím pro vás nebo pro vaše zvířátko najít právě tu bylinu, která vám může pomoci. Ráda přímo pro vás vyrobím mastičku, sérum, tinkturu nebo směs z květin a bylin. Pracuji také s tkáňovými solemi a jsem studentkou Homeopatické Akademie.

Šamanské léčení

Šamanem se buď narodíte, nebo prožijete silný zážitek, který vám otevře dveře do hloubky tohto světa. Není to něco, co by se dalo od základu jen naučit. Na své cestě mám svého průvodce, inspirátora - Iva Musila. Pomohl mi se lépe spatřit, nahlédnout na své já, své ego. Díky zvnitřnění se a klidu v sobě, které nacházím, vidím svět očima jasněji a bez mlžení. Léčení, průvodcování nebo vaše vyslyšení ze své podstaty, kterou je pro mne propojení v úctě se všemi bytostmi (ano i list je bytost), vám můžu ukázat cestu k sobě, abyste pochopili svou podstatu a dokázali si vědomě odpovědět na otázku Kdo jsem?


Zvířecí máma - Naturoterapie

Před lety jsem začala s léčením právě zvířat, jsou moji velcí učitelé a vážím si jich. Pomocí bylinek a přírodních prostředků vyrábím produkty, které zvířátkům i lidem pomáhají k regeneraci po onemocněních, prevenci i při léčbě zdravotních potíží. Kromě toho si ale uvědomuji, že zvířátko bývá často jen "pohlcovač" našich vlastních problémů. Kočičky jsou jako hromosvod, často se uzemní a pomohou lidské problémy nadobro odstranit. Pejskové to neumí a hromadí váš stres v sobě. Proto je důležité přistupovat k léčbě komplexně a pracovat jak se zvířátkem, tak s jeho páníčkem.

Loona dance - terapie pohybem

Loona dance je prožitkový tanec pro ženy. Jsem jeho akreditovanou lektorkou a vedu hodiny, během kterých se účastnice uvolní, pozná svou ženskou stránku, nahlédne do své duše. Jde o jednoduché taneční pohyby, díky nimž dojde k harmonizaci jak duševní, tak fyzické, energetické stránky našeho těla. Při loona dance směřujete pozornost do sebe, ráda o Loona dance mluvím jako o tanečních konstelacích, i když vlastně vůbec neumíte tancovat. Čas od času pořádám lekce - pokud vás, ženy, toto téma zajímá, budu ráda, když se mých lekcí zúčastníte, stačí mi dát vědět.

Ráda ukážu cestu k sobě i Vám.

Neustále se vzdělávám a dále zlepšuji v tom, co mě baví. 

  • Jsem akreditovaná lektorka a terapeutka Loona dance.
  • Jsem facilitátor poradních kruhů.
  • Studovala jsem Tkáňové (Schlüsslerovy, biochemické) soli
  • Jsem studentkou Homeopatické Akademie.
  • Mám bohaté zkušenosti s krizovým managementem ve velkých firmách.
  • Působila jsem jako facilitátor v poradních kruzích i pro firmy.
  • Vyrábím přírodní produkty a bylinné směsi pro domácí mazlíčky i pro jejich páníčky. Sama mám doma tři pejsky a kocourka, některé z nich si můžete prohlédnou zde webu na fotkách. :-)